Ja tu tylko polecam...

A dokładniej mówiąc znam ten portal jeszcze z roku 2014 kiedy to miał masę użutkowników i dzięki niemu udało się ożywić mój kanał na YouTube tak mocno, że po awarii czy ataku hakerskim (niepamietam co się dokładnie wydażyło (na którymś forum o zarabianiu pisali, że baza danych nie jest do odzyskania)) portal zniknoł z sieci, a moje filmy stale miały kolejne wyświetlenia, co przełożyło się na sukces mojego kanału, który w późniejszym czasie sprzedałem za dobre pieniądze.

Wracając do tematu - jestem tu i polecam portal bo wiem jaki ma potencjał. Obecnie ma bardzo mało użytkowników - większość pochodzi z mojego polecenia (nie chwaląc się)

Kanału na YouTube już nie prowadzę jak kiedyś - teraz skupiam się na polecaniu by w przyszłości mieć pod sobą dużą ilość poleconych, a co za tym idzie większe wypłaty.

Próg zamiany monet na złotówki jest okropnie wysoki, ale po rozmowie zrozumiałem - chodzi o to, że programiści nic nie zarabiają - jedynie starcza na utrzymanie portalu.
Dopiero gdy powrócą stare dobre czasy - czytaj więcej użytkowników = większe zarobki - próg wymiany się zmniejszy.

Teraz trochę żałuję, że zleciłem wypłatę na 20 zł - masa monet poszła w pi..., ale szanuję ich i zbieram dalej monety do czasu obniżenia progu ich wymiany.


Nie masz poleconego?
Zarejestruj się z mojego polecenia, a otrzymasz dodatkowe monety na start!
Więcej info w opisie pod filmikiem
https://www.youtube.com/watch?v=790pbR3kU-0